O firmie

Kreatywność

W czasie projektowania wnętrz stawiamy na niebanalne, nowatorskie rozwiązania, nawiązujące do obecnych trendów.

Nasze realizacje

Do tej pory zrealizowaliśmy setki projektów dla najróżniejszych Klientów – prywatnych, jak również biznesowych.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu nie boimy się wielkich oraz nietypowych zleceń.

Zespół naszych projektantów

Dom-Art jest firmą projektową zajmującą się aranżacją wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz komercyjnych założoną przez Dorotę Kulczyk. W branży działamy nieprzerwanie od 1997 roku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową i profesjonalną obsługę. W tym czasie udało się nam zrealizować setki projektów i zgromadzić pokaźną rzeszę zadowolonych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, świeżym podejściem i mnóstwem kreatywnych pomysłów.

W swojej pracy podążamy za najnowszymi trendami w designie wnętrz oraz technologii. Dzięki temu projektowane przez nas pomieszczenia są nowoczesne i ponadczasowe. Dokładamy wszelkich starań, aby poznać Państwa gusta i potrzeby. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć projekt wnętrza, który będzie w 100% spełniał oczekiwania i będzie dostosowany do konkretnego odbiorcy. Nie podążamy za utartymi schematami, każdy nowy projekt to odrębne wyzwanie, któremu stawiamy czoła.

Nasza firma to również pracowania stolarska, w której wykonujemy meble na wymiar. Korzystamy z wysokogatunkowych materiałów oraz pracy doświadczonych stolarzy. W naszej siedzibie znajduje się biuro oraz salon meblowy – na miejscu można zobaczyć przykładowe aranżacje pomieszczeń: kuchnie, sypialnie, garderoby, biur oraz inne.

qodef-theam-image
Amadeusz Kulczyk
Właściciel

W zespole zajmuje się opieką nad projektem, tworzeniem koncepcji projektowych i rozwiązywaniem zagadnień technicznych. Kocha motocykle i podróże.

qodef-theam-image
Dorota Kulczyk
Właściciel

Posiada 18-sto letnie doświadczenie w branży projektowej. Koordynuje wszystkie prace projektowe. Jest odpowiedzialna za kontakt z Klientem. Kocha to co robi.

qodef-theam-image
Basia Skrzypczak
Menedżer ds. Rozwoju

Odpowiedzialna za rozwój firmy. Reprezentuje firmę na targach oraz współpracuje z wykonawcami.

qodef-theam-image
Paulina Janczarska
Architekt wnętrz

Projektant w zespole Dom-Art. Do jej obowiązków należy przede wszystkim projektowanie wnętrz oraz nadzór nad ich realizacją.

qodef-theam-image
Sylwia Kamieniarz
Specjalista ds. mebli

Od 10 lat pracuje w branży mebli na wymiar. W firmie zajmuję się tworzeniem wizualizacji mebli oraz sporządzaniem dokumentacji technicznej.

qodef-theam-image
Dasha Horbova
Architekt wnętrz

Jej obowiązkami w firmie jest tworzenie koncepcji projektowych oraz rysunków technicznych. Miłośniczka kotów i wycieczek rowerowych.

Czym się zajmujemy

Dom-Art jako firma projektowa świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i urządzania wnętrz. Swoim Klientom zapewniamy pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie wszystkim zainteresowanym zapewnić:

Projektowanie wnętrz

Produkcję mebli na wymiar

Prace wykończeniowe

Nowatorskie rozwiązania

Nieograniczone możliwości

Niepowtarzalne pomysły

Designerskie wnętrza

Terminowość

Konkurencyjne ceny

Pełną satysfakcję

16
Lat doświadczenia
143
Zrelizowanych projektów
100%
Zadowolonych klientów
4964
Wypitych kubków kawy