Dom-Art Projektowanie i aranżacja wnętrz

Nasz zespół tworzony jest przez specjalistów, którzy latami doskonalili swoje umiejętności realizując projekty dla najbardziej wymagających klientów.

Każdy osoba w naszym zespole ma inne umiejętności, wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Mimo tak różnych osobowości jesteśmy w stanie znaleźć wspólny mianownik – dążymy do stworzenia najlepszej pracowni projektowania i aranżacji wnętrz w regionie. W swojej pracy nacisk kładziemy na nowoczesny design i wykorzystanie najnowszych technologii.

 

Niepowtarzalność i komfort codziennego użytkowania, to cechy jakie posiada każda nasza aranżacja wnętrz. Kraków i Katowice to miasta, w których od wielu lat oferujemy Klientom kompleksowe usługi, dążąc do zrealizowania wszystkich założeń projektowych i wysokiej jakości wykonania.

Poznaj zespół
Doświadczenie & Kreatywność

Projektowanie wnętrz

Od 19 lat zajmujemy się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem.

Pracowania stolarska

Wykonujemy wysokojakościowe meble na indywidualne zamówienie Klienta do kuchni, łazienki, biura oraz innych pomieszczeń.

Salon meblowy

W naszej siedzibie znajduję się biuro oraz salon meblowy, gdzie macie Państwo okazję zobaczyć przykładowe aranżacje pomieszczeń.

Nie masz pomysłu na wnętrze? Zrobimy to za Ciebie!

Projekt wymarzonego wnętrza zostaw w naszych rękach. Od wielu lat zajmujemy się kompleksowym aranżowaniem wnętrz – w tym czasie mieliśmy przyjemność współpracować z dziesiątkami klientów indywidualnych i instytucjonalnych, dla których zrealizowaliśmy setki projektów. Doświadczenie i wiedza, to cechy, które posiada każdy nasz projektant wnętrz. Kraków, Katowice i wszystkie miasta Śląska i Małopolski – to obszar naszego działania, gdzie nasi specjaliści osobiście pilnują realizacji projektów.

 

Nasz schemat współpracy pozwala na najlepsze określenie Państwa potrzeb i dostosowanie projektu do indywidualnych gustów i oczekiwań.

USŁUGI PROJEKTOWE

Dom-Art jest firmą oferującą kompleksowe projektowanie wnętrz. Warszawa, Kraków, Katowice oraz całe województwo śląskie i małopolskie to obszary, w obrębie których możemy pochwalić się licznymi realizacjami. Oferujemy usługi na każdym etapie projektowania wnętrz. Jesteśmy w stanie przygotować aranżację zarówno domu prywatnego, mieszkania, biura, jak również pomieszczeń komercyjnych. Jako producent mebli możemy zaproponować indywidualnie dopasowane wyposażenie do dostępnej przestrzeni. Po zakończeniu remontu oferujemy prace wykończeniowe, nadające wnętrzu ostatecznego szlifu.

Kreatywność

W czasie projektowania wnętrz stawiamy na niebanalne, nowatorskie rozwiązania, nawiązujące do obecnych trendów.

Nasze realizacje

Do tej pory zrealizowaliśmy setki projektów związanymi z aranżacją wnętrz dla najróżniejszych Klientów – prywatnych, jak również biznesowych.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu nie boimy się wielkich oraz nietypowych zleceń.

Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy.

Od samego początku stawialiśmy sobie za cel zapewnienie najwyższej jakości usług. Bez kompleksów konkurujemy z największymi biurami w kraju, dążąc do pozycji lidera na rynku. Przez cały czas się rozwijamy. Zdobywanie doświadczenia i nowych umiejętności to cel, który stawia przed sobą każdy nasz architekt wnętrz. Warszawa, Kraków, Katowice to miasta, w których z chęcią podejmujemy się wyzwań.

 

Wciąż poszukujemy nowych i nieszablonowych rozwiązań oraz podnosimy jakość świadczonych przez nas usług. Jesteśmy ekspertami od spraw trudnych i niemożliwych. Dzięki naszym umiejętnościom i wytrwałej pracy z każdego pomieszczenia potrafimy wyczarować komfortowe i nowoczesne wnętrze.

Dobra robota!

Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z firmą Dom-Art. Moja restauracja nabrała kolorów i tchnięto w nią nowe życie. Klienci dopisują jak nigdy wcześniej. Dobra robota!

Mariusz Mrozik

Restaurator

Godni polecenia

Profesjonalizm w każdym calu. Takich firm już się dzisiaj nie spotyka. Nastawienie na zadowolenie klienta oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły - tak mogę podsumować współpracę z biurem Dom-Art.

Katarzyna Jamróz-Konopnicka

Właścicielka firmy

Serdecznie polecam!

Bardzo udana współpraca. Dom-Art to profesjonalne biuro z masą ciekawych i kreatywnych pomysłów. Moje odremontowane mieszkanie jest teraz nowoczesne, ale także niebanalne i z duszą.

Jerzy Podgajski

Zadowolony klient

Portfolio

Przez lata obecności w branży udało się nam zrealizować setki projektów dla Klientów biznesowych i indywidualnych. Poniżej znajduje się próbka naszych możliwości na przykładzie wcześniejszych realizacji.

Domy/mieszkania

Biura

Komercyjne

Style projektowania